Himalaya Dolphin Baby světle šedá 80325

TOP 24 v kategorii Příze

Himalaya Dolphin Baby světle šedá 80325

Příze Dolphin Baby: Měkká a Jemná Příze pro Dětské Projekty Objevte kouzlo tvoření s přízí Dolphin Baby, která je navržena speciálně pro dětské projekty. Tato měkká a jemná...
Doporučená nabídka Naše galanterie

Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 5 778 recenzíDalší informace

Materiál
polyester

vynikající na dětské deky

Dobře se s ní pracuje

• , zakoupeno v Naše galanterie

• Měkká příjemná příze, netřepí se.

Materiál
polyester

Příze Dolphin Baby: Měkká a Jemná Příze pro Dětské Projekty

Objevte kouzlo tvoření s přízí Dolphin Baby, která je navržena speciálně pro dětské projekty. Tato měkká a jemná příze je ideální pro amigurumi, čepičky, svetříky, deky a další pletené nebo háčkované radosti pro vaše nejmenší!

Technické Specifikace:

• Barva: Světle šedá 80325.
  • Složení: 100% polyesterové vlákno - Snadno se udržuje a je příjemné na dotek.
  • Návin: 100g, cca 120 m - Dostatek příze pro vaše kreativní projekty.
  • Doporučený háček, jehlice: Doporučujeme používat háček 4,5-6, nebo jehlice v rozmezí 6-7.

Nechte se unést světem tvoření s přízí Dolphin Baby. Vaše dětské projekty budou ještě výjimečnější!

vynikající na dětské deky

Dobře se s ní pracuje

• , zakoupeno v Naše galanterie

• Měkká příjemná příze, netřepí se.
  • , zakoupeno v Naše galanterie

• Mohl by být rozmanitější barevný sortiment
  • , zakoupeno v Naše galanterie

• No pěkně se z ní hackuje

kvalita

kvalita

• super příze
  • , zakoupeno v Naše galanterie

dobře se s ni pracuje,používám na háčkované hračky a deky

• Kvalitní vlna