Příze Vlnika Tera 130

Produkt nemá žádné parametry.

píšu-1

• , zakoupeno v VLNIKA s.r.o.

Zatím jen pletu z příze, je měkká a bude malá spotřeba.

• dobrá kvalita, dobře se z ní plete

Produkt nemá žádné parametry.

Příze Vlnika Tera

píšu-1

• , zakoupeno v VLNIKA s.r.o.

Zatím jen pletu z příze, je měkká a bude malá spotřeba.

• dobrá kvalita, dobře se z ní plete
  • , zakoupeno v VLNIKA s.r.o.

Přízi TERA jsem si objednala proto, že jsem si v obchodě dříve koupila tuto přízi a moc jsem s ní byla spokojena - jak po stránce pletení, tak i nošení a údržby svetru. Jelikož jsem si chtěla koupit na další pletení znovu tuto přízi a v několika obchodech jsem ji sháněla a neměli ji, nebo o ní vůbec nevěděli, rozhodla jsem se o koupi přímo ve Vlnice. A byla jsem překvapena s rychlostí jakou ji zaslali. Ještě jednou děkuji. Budu doporučovat dalším pletařkám.